Najbliższy termin dostawy podajemy zawsze w zakładce "Najbliższa dostawa" na stronie głównej sklepu. Zamówienia złożone później niż na 8 dni przed podanym terminem dostawy, będą realizowane dopiero w kolejnym tygodniu.

Na terenie Kielc zamówienia dostarczamy własnym transportem chłodniczym pod wskazany adres za odpłatnością 5,00 zł. Koszt dostawy do miejscowości położonych w odległości do 15 km od Kielc wynosi 10 zł. Dostawy odbywają się w każdy czwartek w godz. 18.00-20.00. Przy zamówieniach o wartości powyżej 150,00 zł koszt dostawy obniżamy o 5,00 zł, a przy zamówieniach powyżej 250,00 zł nie pobieramy opłat za dostawę. Istnieje też możliwość nieodpłatnego odbioru zamówienia w sklepie stacjonarnym przy ul, Nowy Świat 20.

Zamówienia z innych rejonów Polski realizujemy za pośrednictwem serwisu PaczkomatyZamówienia wysyłamy w czwartki lub w inny indywidualnie ustalony z Klientem dzień. Po nadaniu przesyłki  i w dniu jej dostarczenia do wybranego Paczkomatu, otrzymują Państwo odpowiednie informacje na maila i telefon. Dostarczenie przesyłki trwa 1-2 dni robocze od momentu nadania. Max. waga paczki to 25 kg, a max. rozmiar opakowania to 41x38x64 cm. Koszt przesyłki wynosi 11,00 zł brutto.

Możliwa jest także wysyłka kurierem DPD z gwarancją dostawy w ciągu 24 godzin od momentu nadania. Koszt takiej usługi wynosi 20,00 zł brutto, a maksymalna waga paczki wynosi 30 kg.

UWAGA!!! Nie wysyłamy w paczkach produktów wymagających chłodzenia i łatwo psujących się!!!