WOŁOWINA Jest 11 produktów.

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
 • Szybki podgląd
  52,50 zł W magazynie

  TYLKO ODBIÓR WŁASNY W SOBOTY W SKLEPIE!!! Pręga wołowa pochodząca od bydła rasy mięsnej Limousine hodowanej w Sieradowicach w naturalnych warunkach. Mięso wołowe marki Limousier cechuje wysoka kruchość, soczystość oraz łatwość obróbki. Sprzedawana w całości lub pokrojona na steki. Porcja waży ok. 1-1,5 kg. PRODUKT NA WAGĘ!

  52,50 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  17,50 zł W magazynie

  TYLKO ODBIÓR WŁASNY W SOBOTY W SKLEPIE!!!Szponder pochodzący od bydła rasy mięsnej Limousine hodowanej w Sieradowicach w naturalnych warunkach. Mięso wołowe marki Limousier cechuje wysoka kruchość, soczystość oraz łatwość obróbki. PRODUKT NA WAGĘ!

  17,50 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  17,50 zł W magazynie

  TYLKO ODBIÓR WŁASNY W SOBOTY W SKLEPIE!!! Łata wołowa pochodząca od bydła rasy mięsnej Limousine hodowanej w Sieradowicach w naturalnych warunkach. Mięso wołowe marki Limousier cechuje wysoka kruchość, soczystość oraz łatwość obróbki. Minimalna wielkość zamówienia to 500 g. PRODUKT NA WAGĘ!

  17,50 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  23,10 zł W magazynie

  TYLKO ODBIÓR WŁASNY W SOBOTY W SKLEPIE!!! Stek antrykot pochodzący od bydła rasy mięsnej Limousine hodowanej w Sieradowicach w naturalnych warunkach. Mięso wołowe marki Limousier cechuje wysoka kruchość, soczystość oraz łatwość obróbki. PRODUKT NA WAGĘ!

  23,10 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  18,50 zł W magazynie

  TYLKO ODBIÓR WŁASNY W SOBOTY W SKLEPIE!!! Wołowina mielona pochodząca od bydła rasy mięsnej Limousine hodowanej w Sieradowicach w naturalnych warunkach. Mięso wołowe marki Limousier cechuje wysoka kruchość, soczystość oraz łatwość obróbki. PRODUKT NA WAGĘ!

  18,50 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  23,10 zł W magazynie

  TYLKO ODBIÓR WŁASNY W SOBOTY W SKLEPIE!!! Stek rostbef pochodzący od bydła rasy mięsnej Limousine hodowanej w Sieradowicach w naturalnych warunkach. Mięso wołowe marki Limousier cechuje wysoka kruchość, soczystość oraz łatwość obróbki. PRODUKT NA WAGĘ!

  23,10 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  38,50 zł W magazynie

  TYLKO ODBIÓR WŁASNY W SOBOTY W SKLEPIE!!!Stek Porterhouse pochodzący od bydła rasy mięsnej Limousine hodowanej w Sieradowicach w naturalnych warunkach. Mięso wołowe marki Limousier cechuje wysoka kruchość, soczystość oraz łatwość obróbki. PRODUKT NA WAGĘ!

  38,50 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  50,00 zł W magazynie

  TYLKO ODBIÓR WŁASNY W SOBOTY W SKLEPIE!!!Polędwica wołowa pochodząca od bydła rasy mięsnej Limousine hodowanej w Sieradowicach w naturalnych warunkach. Mięso wołowe marki Limousier cechuje wysoka kruchość, soczystość oraz łatwość obróbki. Porcja waży ok. 0,5 - 1 kg. PRODUKT NA WAGĘ!

  50,00 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  25,00 zł W magazynie

  TYLKO ODBIÓR WŁASNY W SOBOTY W SKLEPIE!!! Rumsztyk pochodzący od bydła rasy mięsnej Limousine hodowanej w Sieradowicach w naturalnych warunkach. Mięso wołowe marki Limousier cechuje wysoka kruchość, soczystość oraz łatwość obróbki. PRODUKT NA WAGĘ!

  25,00 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  56,00 zł W magazynie

  TYLKO ODBIÓR WŁASNY W SOBOTY W SKLEPIE!!!Ligawa pochodząca od bydła rasy mięsnej Limousine hodowanej w Sieradowicach w naturalnych warunkach. Mięso wołowe marki Limousier cechuje wysoka kruchość, soczystość oraz łatwość obróbki. Porcja waży ok. 1-1,5 kg. PRODUKT NA WAGĘ!

  56,00 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  21,00 zł W magazynie

  TYLKO ODBIÓR WŁASNY W SOBOTY W SKLEPIE!!!Łopatka wołowa pokrojona w kostkę pochodząca od bydła rasy mięsnej Limousine hodowanej w Sieradowicach w naturalnych warunkach. Mięso wołowe marki Limousier cechuje wysoka kruchość, soczystość oraz łatwość obróbki. Porcja waży o. 0,5 - 1 kg. PRODUKT NA WAGĘ!

  21,00 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów